Internet od Wifisite.cz

Stabilní a rychlý internet na bezdrátové a optické síti v Uherském Brodě, Zlíně, Uherském Hradišti a okolí. Zákaznický servis 7 dnů v týdnu je samozřejmostí. Díky mnohaletým zkušenostem jsme jedničkou v poskytování internetového připojení ve Zlínském kraji. Provádíme instalaci s kvalitním a otestovaným zařízením, které zaručuje 100% kompatibilitu s vysílacím bodem. Nabízíme nejvyšší rychlost internetu, kvalitní a stabilní služby.

Bezdrátové připojení

Připojení rodinného domu bezdrátovým spojem

Tato služba je poskytována v bezlicenčním pásmu 5GHz. Díky použité pokročilé technologii základnových stanic je možné poskytovat kvalitní a spolehlivé služby s vysokou dostupností. Technologie také zabezpečuje vysokou šířku pásma a je tak možné dosahovat opravdu vysokých rychlostí na bezdrátové infrastruktuře.

Optický kabel

Vysokorychlostní připojení na optických sítích

Tato služba je poskytována na vlastní optické infrastruktuře, která se stále rozšiřuje do dalších lokalit. Jedná se o moderní technologii, která disponuje vysokou kapacitou pro přenosy veškerého obsahu. Tato technologie umožňuje poskytovat na jedné přípojce internet, televizi a telefon.

Firemní připojení

Vysokorychlostní, neomezené připojení s velkou dostupností pro firmy

Oproti tarifům pro domácnost se tyto produkty vyznačují vyšší garancí poskytovaných služeb, servisu i poměrem parametrů internetové konektivity a to zejména vyšším uploadem. Naše společnost je schopna nabídnout vybudování přípojek i s případnými záložními variantami, dodávku internetového připojení o vysoké kvalitě a garanci, 24x7 podporu a servis i množství doplňkových služeb.

Ceny Internetu :

 

Připojení na optické síti :

Optic 50

298 Kč
za měsíc
50 Mbits
35 Mbits

Optic 100

398 Kč
za měsíc
100 Mbits
35 Mbits

Připojení na bezdrátové síti :

Bezdrát Home

310 Kč
za měsíc
20 Mbits
10 Mbits

Bezdrát Fast

410 Kč
za měsíc
30 Mbits
10 Mbits

Bezdrát Premium

510 Kč
za měsíc
40 Mbits
15 Mbits

Mapa pokrytí internetu :

 

Neváhejte nám zaslat poptávku, zdarma vám uděláme cenovou nabídku. info@wifisite.cznebo nám zavolejte +420 730 982 044


To Top