Wifisite.cz

Zabýváme se poměrně širokou škálou činností v oblasti telekomunikací. Poskytujeme odborné služby týkající se serverových řešení. Zajišťujeme konfiguraci serverů, proxy a firewallů. Naší specialitou jsou řešení postavená na Linuxu a Free BSD.

Správa serverů

Máte problém s vašemi servery ?

Spolehlivý server je základ pro stabilní a fungující firmu. Čímdál více firem má systémové aplikace které jsou dost kritické na výpadek služeb, je zásadní, aby serverové aplikace měli dostatek prostředků pro správný běh těchto aplikací. Nabízíme modernizaci vašeho serveru na nynější rychlostní a bezpečnostní standardy.

Správa diskového pole

Máte problém s vaším diskovým polem ?

Spolehlivé diskové pole je základ pro stabilní a fungující firmu. Nedostatečná kapacita, velká přístupová doba nebo disková nestabilita, stejně jako neoprávněné přístupy jsou častým problémem narušujícím plynulosti a zabezpečení diskového pole. Připravíme pro vás kompletní řešení a optimalizováný návrh vašeho firemního uložiště podle nynějších standardů a bezpečnostních pravidel.

Správa NAS serveru

Máte problém s vaším NAS serverem ?

Spolehlivý NAS server je základ pro vaší domácnost. Nedostatečná kapacita, velká přístupová doba nebo disková nestabilita, stejně jako neoprávněné přístupy jsou častým problémem narušujícím plynulosti a zabezpečení vašeho NAS serveru. Připravíme pro vás kompletní řešení a optimalizováný návrh vašeho domácího uložiště podle nynějších standardů a bezpečnostních pravidel.

Neváhejte nám zaslat poptávku, zdarma vám uděláme cenovou nabídku. info@wifisite.cznebo nám zavolejte +420 730 982 044


To Top