Wifisite.cz

Zabýváme se poměrně širokou škálou činností v oblasti softwaru, hardwaru, komunikací a ICT služeb. Naším hlavním zaměřením jsou řešení postavená na platformě MikroTik - podnikové nebo domácí sítě. Zajišťujeme komplexní telekomunikační služby pro malé a střední firmy, a to zejména v oblasti správy IT infrastruktury, telekomunikací, zabezpečení, provozu. Díky našim dlouholetým zkušenostem a neustálému vzdělávání našich pracovníků nabízíme v posledních letech i konzultace a poradenství v oblasti rozvoje IT. Nejsme sice velká firma, ale přesto je mnoho důvodů, proč si vybrat právě nás. Naši pracovníci jsou zkušenými odborníky, z nichž většina disponuje profesionálními certifikacemi ve svém oboru. Primárně se zaměřujeme na domácnosti, malé a střední firmy.

Jsme slušná firma

A rádi vám poradíme

U naší společnosti máte jistotu, že narazíte na kvalitní a zkušené odborníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti z mnoha podobných projektů a jen tak něco nás nepřekvapí. Víme, že každý zákazník má individuální potřeby, a proto nás zajímá co přesně potřebujete a na základě toho vám vytvoříme cenovou nabídku na míru. Rádi vám poradíme ohledně různých technických možností, které existují, aby byl výsledný efekt co nejlepší.

Máme kvalitní služby

Víme co naši zákazníci chtějí

Zakládáme si na kvalitě a profesionalitě našich služeb. Naše firma disponuje uznávanými profesními certifikacemi a pravidelně se proškoluje na nové produkty a technologie. Neslibujeme nemožné a raději odmítáme zakázky, které neumíme nebo které mají nerealistické parametry či nesplnitelná očekávání. Naši lidé se neschovávají za procesy, jejich fundovanost je dána odborností, zkušenostmi.

Jsme efektivní firma

Snažíme se vykonávat efektivní práci

Opakovaně jsme si ověřili, že naše ceny jsou lepší než konkurenční, přestože často nabízíme vyšší kvalitu. Tajemství se skrývá v naší transparentní organizační struktuře vybrat kvalitní produkty a schopný personál. Nejsme korporace, kde je zvykem živit zástupy asistentek, obchodníků, vyplňovačů tabulek. a dalších pseudopozic. U nás se každý pracovník přímo podílí na hodnototvorném procesu

To Top