Wifisite.cz

Zabýváme se poměrně širokou škálou činností v oblasti sítí. Proto v oboru síťových technologií poskytujeme odborné služby týkající se jak samotné přístupové infrastruktury, tak serverových řešení. Zajišťujeme konfiguraci routerů, serverů, proxy a firewallů. Naší specialitou jsou řešení postavená na velmi stabilní a bezpečné platformě MikroTik pro podnikové nebo domácí sítě.

Správa domácí sítě

Máte problém s domácí síťí ?

Spolehlivá počítačová síť je základ pro dnešní moderní domácnost. Čímdál více zařizení je propojeno k domácí WiFi která je často z tohoto důvodu velmi pomalá, nabízíme modernizaci vaší WiFi na nynější rychlostní a bezpečnostní standardy nebo prodloužení jejího dosahu po celém domě, navrhneme vám optimální a funkční řešení a vyřešíme vaše problémy s funkčností vaší sítí.

Správa firemní sítě

Máte problém s firemní síťí ?

Spolehlivá počítačová síť je základ pro stabilní a fungující firmu. Nedostatečná kapacita, nefungující připojení k internetu nebo serverová nestabilita, stejně jako neoprávněné přístupy jsou častým problémem narušujícím plynulosti a zabezpečení sítě. Připravíme pro vás kompletní řešení a optimalizováný návrh firemní počitačové sítě podle nynějších standardů a bezpečnostních pravidel.

Outsourcing

Externí správa počítačových sítí.

Externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka. V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část. Při převzetí počítačové sítě provádíme prověření počítačové sítě s ohledem na výkonnost sítě, stav serverů, jednotlivých pracovních stanic. Navhneme jeji zefektivnění a zabezpečení podle aktuálních standartů.

Certifikáty :

 

Neváhejte nám zaslat poptávku, zdarma vám uděláme cenovou nabídku. info@wifisite.cznebo nám zavolejte +420 730 982 044


To Top