Wifisite.cz

Zabýváme se poměrně širokou škálou činností v oblasti počítačů. Proto v oboru počitačových technologií poskytujeme odborné služby týkající se jak samotného hardware tak i softwere.

Správa vašeho počítače

Máte problém s domácím počítačem ?

Spolehlivý počítač je základ pro dnešní moderní domácnost. Čím dál více je potřebný počítač k práci a je důležité aby počítač byl spolehlivý, rychlí a výkoný, nabízíme modernizaci vašeho počítače na nynější rychlostní a bezpečnostní standardy, navrhneme vám optimální a funkční řešení a vyřešíme vaše problémy s vaším počítačem.

Správa vašich počítačů

Máte problém s vašimi firemními počítači ?

Spolehlivé počítače jsou základ pro dnešní fungování vaší firmy. Čím dál více jsou potřebné počítače k práci a je důležité aby počítače byly spolehlivé, rychlé a výkoné, nabízíme modernizaci vašich počítačů na nynější rychlostní a bezpečnostní standardy, navrhneme vám optimální a funkční řešení a vyřešíme vaše problémy s vašimy počítači.

Outsourcing

Externí správa počítačů.

Externí správa počítačítačů spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka. V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu vašich počítačů nebo po dohodě jen dílčí část IT. Při převzetí počítačové infrastruktůry provádíme prověření s ohledem na výkonnost, a stav počítačů. Navhneme jejich zefektivnění, zrychlení a zabezpečení podle aktuálních standartů.

Neváhejte nám zaslat poptávku, zdarma vám uděláme cenovou nabídku. info@wifisite.cznebo nám zavolejte +420 730 982 044


To Top