Wifisite.cz

Zabýváme se poměrně širokou škálou činností v oblasti telekomunikací. Poskytujeme odborné služby týkající se opravy počítačů, notebooků, mobilů a tabletů. Nabízíme profesionální údžbu a opravy vašich zařizení. Službu je možno objednat jednorázově nebo pravidelně.

Opravy stolních počítačů

Máte problém se stolním počítačem ?

Poskytujeme komplexní servis a opravy stolních počítačů a jejich příslušenství. Dále nabízíme modernizaci vašeho stolního počítače nynější rychlostní a bezpečnostní standardy. Servis provádíme přímo u vás doma nebo ve vaší firmě či v našem servisním středisku.

Opravy notebooků

Máte problém s notebookem ?

Poskytujeme komplexní servis a opravy noteboků a jejich příslušenství. Dále nabízíme modernizaci vašeho notebooku nynější rychlostní a bezpečnostní standardy. Servis provádíme přímo u vás doma nebo ve vaší firmě či v našem servisním středisku.

Opravy mobilních zařizení

Máte problém s vaším mobilem nebo tabletem ?

Poskytujeme komplexní servis a opravy mobilů a tabletů a jejich příslušenství. Dále nabízíme modernizaci vašeho mobilu a tabletu nynější rychlostní a bezpečnostní standardy. Servis provádíme přímo u vás doma nebo ve vaší firmě či v našem servisním středisku.

Neváhejte nám zaslat poptávku, zdarma vám uděláme cenovou nabídku. info@wifisite.cznebo nám zavolejte +420 730 982 044


To Top