Wifisite.cz

Zabýváme se poměrně širokou škálou činností v oblasti sítí. Proto v oboru síťových technologií poskytujeme odborné služby týkající se jak samotné přístupové infrastruktury, tak serverových řešení. Zajišťujeme konfiguraci routerů, serverů, proxy a firewallů. Naší specialitou jsou řešení postavená na velmi stabilní a bezpečné platformě MikroTik pro podnikové nebo domácí sítě.

Výstavba bezdrátové sítě

Máte problém s domácí síťí ?

Spolehlivá počítačová síť je základ pro dnešní moderní domácnost. Čímdál více zařizení je propojeno k domácí WiFi která je často z tohoto důvodu velmi pamalá, nabízíme modernizaci vaší WiFi na nynější rychlostní a bezpečnostní standardy nebo prodloužení jejího dosahu po celém domě, navrhneme vám optimální a funkční řešení a vyřešíme vaše problémy s funkčností vaší sítí.

Výstavba metalické sítě

Univerzální systém kabeláže.

Strukturovaná kabeláž je jednotný kabelážní systém pro budovy nebo areály, který podporuje všechny typy komunikačních služeb (telefon, počítačové sítě, video, kamerové systémy, zabezpečovací systémy, bezpečnostní a řídící signály, aj.). V dnešní době tvoří strukturovaná kabeláž základ pro přenos informací v domácnostech a komerčních budovách.

Výstavba optických sítí

FTTB, FTTC, FTTH

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti optických sítí. Výstavbu optických nebo kabelových tras a jejich servis. Specializujeme se na optická vedení, metropolitní sítě, přístupové sítě FTTx. V dnešní době tvoří optické kabely základ pro přenos informací na dlouhé vzdálenosti v distribučních sítích a velkých komerčních budovách.

Certifikáty :

 

Neváhejte nám zaslat poptávku, zdarma vám uděláme cenovou nabídku. info@wifisite.cznebo nám zavolejte +420 730 982 044


To Top